نقاشی ساختمان محله اوین تهران

اوین محله ای در منطقه 1 تهران است که از محلات شمیرانات به حساب می اید. شاید محله اوین را اغلب به نام بازداشتگاه موقت و معروفش بشناسند اما این تنها ملاک شناسایی محله خوش آب و هوای اوین نیست. از جمله دانشگاه های معتبر و قدیمی این محله می توان به دانشگاه شهید بهشتی اشاره کرد که در سال 1338 به دستور محمدرضا پهلوی ساخته شد. محله اوین تهران از سمت شمال به درکه از شرق به ولنجک، ازجنوب به بزگراه چمران محدود شده است.

ساختمان های لوکس و نوساز اوین، واحد های مسکونی لاکچری و خانه هایی با قیمت بالا از جمله مشخصه های بافت شهری محله اوین تهران است که قیمت این ساختمان ها نیز از میانگین نسبی بالایی برخوردارند. آب و هوای خوب این منطقه از دیگر جذابیت های محله اولین است که ساکنین ان را بیش از پیش دلباخته این محله نموده است.

تاثیر پتینه کاری در نمای منزل

مخاطبان نقاشی ساختمان محله اوین تهران، همواره بر آنند تا ساختمان های خود را به زیبایی تمام همچون قصرهای مجلل بیارایند. از این رو می توان با انواع رنگ های لوکس نقاشی ساختمان، تقاضای مشتریان مختلف را پاسخ مثبت داد. اگر می خواهید متقاضیان نقاشی ساختمان محله اوین تهران را هیجان زده کنید. می توانید در اثنی کار به ایشان پیشنهاداتی از پتینه کاری بدهید و تغییراتی در اثاثیه منزل با توجه به سلیقه و علاقه مالک ایجاد کنید. می توانید با استفاده از هنر پتینه کاری، جلوه های از گل و مرغ، فرشته، ورق طلا، طرح های ابرو باد و غیره را بر سقف و دیوارهای داخلی ساختمان ایجاد کنید که چشم همگان از حیرت باز بماند.

نقاشی ساختمان اوین تهران

نقاشی ساختمان اوین تهران

بزرگترین مزیتی که پتینه کاری دارد، نا محدود بودن در طراحی و اجرا است. هر آنچه را که تصور کنید می توان با استفاده از هنر پتینه کاری در محله اوین تهران اجرا و به نمایش گذاشت. گاهی افراد به دلیل هزینه های بالایی که برای خرید اثاثیه لوکس و تشریفاتی صرف کرده اند، راضی به فروختن یا تعویض ان ها با کالای جدید نمی شوند. زیرا در برخی موارد این اشیاء عتیقه و باستانی و در برخی دیگر اشیاء یادگاری هستند که به هیچ قیمتی نمی توان از آن ها دل برید. داتیک عمران به شما پیشنهاد پتینه کاری را می دهد تا همان اثاثیه را بدون وارد شدن هیچ خلل ا آسیبی به گونه ای دیگر بیاراید تا با نقاشی جدید ساختمان همخوانی داشته باشند و بگونه ای دیگر در دل ساختمان جلوه گری کنند. مطمئن باشید پتینه کاری هنری جز زیبا سازی نیست و هر آنچه را که میخواهید خارج از حد تصور به شما ارائه خواهد کرد.

برای نقاشی ساختمان محله اوین در تهران، نقاشانی که با ذهن باز و خلاق فعالیت می کنند باید اعزام شوند تا با یک اشاره مشتری، تا آخر خط فکری ایشان را بدانند و بخوانند و با توجه به آن برترین های نقاشی ساختمان های این محله را ارائه نمایند.

برای مشاوره رایگان و سفارش نقاشی ساختمان با مدیریت آقای شاهیان با شماره زیر تماس بگیرید:

09125661962