نقاشی ساختمان محله حصار بوعلی

حصار بوعلی دهکده ای در شمال تهران است که در منطقه شمیران واقع در ناحیه 1 منطقه 1 شهرداری تهران واقع شده است. از آب و هوای بی نظیر این منطقه می توان به ییلاقات خوش آب و هوای آن اشاره کرد که اهالی این محله از سلامت هوای پاک و زندگی در محیط کوهستانی بهره مند هستند. محله حصار بوعلی در همسایگی قلهک، نیاوران، تجریش، داراباد، ازگل، سوهانک، جمال آباد، دربند و غیره قرار دارد که موقعیت ساختمان های مسکونی آن در بهترین حالت ممکن قرار دارند. ساختمان های لوکس وفاخر این محله چهره زیبایی به بافت شهری داده که جزء زیبایی های آن به شمار می رود.

برای نقاشی ساختمان محله حصار بوعلی عمدتا از رنگ های لاکچری ساختمان استفاده می شود تا رنگی در شان معماری های آن ارائه گردد. نقاشان حرفه ای ساختمان بهترین رنگ های ساختمانی را برای ساختمان های مناطق کوهستانی در نظر می گیرند که با توجه به سرمای هوا در زمستان و آسیب هایی که ممکن است متوجه رنگ نمای ساختمان شود بهترین ها را انتخاب و اجرا می کنند.

بهترین رنگ ها برای نقاشی ساختمان در این منطقه رنگ های اکریلیک، رنگ جوتن و رنگ های کارآمد سایف برای نقاشی نمای ساختمان های محله حصار بوعلی تهران و نقاشی دکوراسیون داخلی استفاده می شود. هر سه گروه رنگ معرفی شده از جمله رنگ های بی رقیب نقاشی ساختمان است که برای ساختمان های لاکچری محله حصاربوعلی منطقه 1 تهران پیشنهاد می شود.

نقاشی ساختمان حصار بوعلی

نقاشی ساختمان حصار بوعلی

می توانید با بافت قوی و چسبندگی قدرتمند این رنگ ها هر آنچه را که از یک رنگ وفادار و ماندگار انتظار دارید را برآورده نمایید. علاوه بر دوام، زیبایی و پوشش رنگ های اکریلیک، جوتن و سایف به گونه ای است که نه تنها زیبایی خود را حفظ می کنند بلکه ضد آب و ضد گرد و غبار، آنتی باکتریال می باشند.

بهتر است در نقاشی داخلی ساختمان های حصار بوعلی از رنگ های روشن مانند طلایی، سفید، عاجی، استخوانی، بژ استفاده کنید زیرا این رنگ ها در لوکس و تشریفاتی نشان دادن ساختمان های محله ای که در منطقه 1 تهران هستند همچون سنگ تمامی هستند که ساختمان را چون نگین انگشتر بر دستان محله حصار بوعلی خواهد گذاشت.

نقاشی ساختمان های این محله بهتر است به دست استادان چیره دست نقاشی ساختمان انجام شود زیرا رنگی که در این زمینه صرف می شود هزینه زیادی خواهد داشت و نباید به دست افراد ناشی یا کم تجربه سپرده شود. در نقاشی ساختمان های حصار بوعلی برخی نقاشان ماهر از هنر خود به گونه ای استفاده می کنند که ظاهر ساختمان و دکوراسیون داخل، شکل و شمایل جدید به خود می گیرد بگونه ای که مالکان ساختمان نیز از دیدن نتایج کار حیرت زده خواهند شد.

از این رو نقاشی ساختمان الماس توصیه می کند کار را به کاردان بسپارید تا نتایج شگفت شما را حیرت زده کند. قطعا نقاشی حرفه ای و خلاقانه ساختمان، پاسخی است که می توان برای هرچه زیبا تر شدن یک ساختمان در محله حصار بوعلی داد.

برای سفارش نقاشی ساختمان در منطقه حصار بوعلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

آقای شاهیان

09125661962