نقاشی ساختمان محله درکه تهران

محله درکه تهران را به نهرهای پرآب و دهکده های شهرستانی آن می شناسند که محله های مختلفی در آن وجود دارد. باغ و زمین های کشاورزی زیادی در محله درکه وجود دارد که گاه مورد هجوم افراد متخلف قرار میگیرد که به قطع درختان می پردازند. نام محله درکه تهران از نام روخانه درکه وام گرفته شده که مسیر آن تا محله اوین ادامه دارد. درکه به علت موقعیت جغرافیایی و منطقه ای که در شمال غرب پایتخت دارد یکی از مهم ترین و پر تردد ترین مسیرهای کوهپیمایی در تهران است. درکه بافت قدیمی خود را حفظ کرده اما در این میان، نشانه هایی از خانه های تازه ساز و مدرن را می توان یافت که برای عبور و مرور با مشکلاتی در محله های قدیمی درکه روبرو هستند.

نقاشی ساختمان درکه تهران

نقاشی ساختمان درکه تهران

نقاشی ساختمان در محله درکه تهران باید با توجه به موقعیت کوهستانی آن در نظر گرفته شود. پیشنهاد رنگی داتیک عمران استفاده از رنگ های فوق العاده جوتن است که با ماندگاری بالا در مناطق کوهستانی زیبایی بنا را نیز بهتر در چشم ها برجسته خواهد کرد. همچنین می توان از رنگ های سایف برای نقاشی ساختمان های نوساز محله درکه استفاده کرد که با توجه به نوع معماری بنا، مدل های مختلف آن را می توان انتخاب و اجرا کرد. نقاشی ساختمان محله درکه تهران باید به گونه ای انجام شود تا با حس و حال طبیعت زیبا و زنده آن همخوانی داشته باشد. نقاشی های دیواری به پایداری رنگ در این منطقه که از رطوبت بالایی برخوردار است خواهد کرد.

رطوبت بالا مانع از ماندگاری و پایداری رنگ های روغنی و پلاستیک برروی نمای ساختمان ها خواهد شد که بعد از مدت کوتاهی درخواهید یافت که نمیتوان زیاد روی این دو نمونه رنگ حساب کرد. با روی کار آمدن رنگ های جوتن تحولی عظیم در عرصه صنعت نقاشی ساختمان به وجود آمد که جان نمای خانه های مسکونی واقع در مناطق باران خیز و کوهستانی را از نابودی نجات داد.

نقاشی ساختمان محله درکه از جمله این ساختمان ها است که می توان با استفاده از رنگ های مقاوم با ماندگاری بالا نه تنها آن ها را از خرابی و فرسودگی حفظ کرد بلکه می توان همچون پوشش عایق گرما و سرما از آن در ساختمان جهت جلوگیری از اتلاف انرژی استفاده کرد. رنگ هایی که پوشش عایق دارند برای ساکنین این محله از بهترین و ایده آل ترین گزینه های نقاشی ساختمان است که ساکنین محله درکه قطعا از آن استقبال زیادی خواهند کرد. داتیک عمران با زیبا سازی محله درکه، بهترین نماهای ساختمانی را ارائه می نمایند تا بتوانند همچون مدلی اصیل از استایل یک خانه سنتی ایرانی تا خانه های لوکس و مدرن در میان کوه های درکه و همنشینی رودخانه ها با قامتی استوار قد علم کند و چهره ای به رخ همگان بکشند.

برای مشاوره رایگان و سفارش نقاشی ساختمان با مدیریت آقای شاهیان با شماره زیر تماس بگیرید:

09125661962