نقاشی منزل با رنگ های متفاوت

نقاشی منزل با رنگ متفاوت

نقاشی اتاق با رنگ آبی سبز، فیروزه ای یا آبی دریایی

اگر میخواهید ساختمان شیک و زیبا بنظر برسد این رنگ بهترین رنگ انتخابی است و می توانید کوسن های هم رنگ آن روی مبلمان نیز قرار دهید یا تابلو و گلدان های تزئینی به رنگ آبی سبز یا فیروزه ای در بخش های مختلف اتاق قرار دهید. دقت داشته باشید وسایل و اثاثیه رنگ آن نسبت به این رنگ تیره تر باشند تا موجب ایجاد فضای سرد و بی روح نشود. اثاثیه قهوه ای، شکلاتی، قرمز، ارغوانی می توانند به هر چه زیبا تر شدن منزل کمک می کنند.

رنگ سبز آبی از جمله رنگ هایی است که هیچگاه قدیمی نمی شود و تکراری بنظر نمی رسد. از انجاییکه طراحی دکوراسیون و نقاشی ساختمان با استفاده از این رنگ کمتر دیده شده و افراد کمتری از قدرت شگفت این رنگ در زیباسازی فضا اطلاع دارند، این رنگ خاص بودن خود را حفظ کرده و همچون رنگی اصیل در معدود ساختمانی مشاهده می شود.

نقاشی منزل با رنگ فیروزه ای

نقاشی اتاق با رنگ صورتی کم رنگ

شاید بیشترین کاربرد رنگ صورتی را در اتاق خواب دخترانه یا کودک دیده باشید اما با ترکیب رنگ صورتی با رنگ کرم می توان به ترکیب رنگی از رنگ صورتی کم رنگ دست یافت که آرامش و حس خوشایندی را به اتاق نشیمن یا پذیرایی می دهد. می توانید این رنگ را با گل های زیبا، مبلمان گل گلی و دکوری های صورتی هماهنگ کنید.

اگر تمایل به رنگ های لایت دارید می توانید از سایر رنگ های پاستیلی برای ایجاد هارمونی رنگ بهتر و قدرتمند تر در طراحی دکوراسیون استفاده کنید.

نقاشی اتاق با رنگ نارنجی

استفاده از رنگ نارنجی در رنگ آمیزی اتاق نشیمن و یا پذیرایی سطح انرژی و هیجانات را افزایش می دهد که برای کنترل این جو بهتر است از مبلمانی با رنگ های لایت، صدفی، سفید و طوسی استفاده کنید. رنگ های زنده و شاد را کمتر در کنار رنگ نارنجی به کار برید تا خسته کننده و یکنواخت به نظر نیاید. می توانید از بالشتک های تزئینی، پرده و فرش های گلدار که خط و نشان کمی از نارنجی در آن هاست هم استفاده کنید.

نقاشی اتاق با رنگ نارنجی

استفاده از رنگ نارنجی و سفید در نقاشی اتاق

ممکن است همه افراد استفاده یکنواخت رنگ نارنجی را در نقاشی ساختمان نپسندند و تمایل داشته باشند در کنار نارنجی از رنگ دوم یا سوم نیز استفاده کنند. اگر علاقمند به ایجاد فضایی مهیج و نشاط اور هستید و میخواهید از دو رنگ در نقاشی اتاق استفاده کنید بهترین پیشنهاد رنگ استفاده رنگ سفید در کنار رنگ نارنجی است.

علاوه بر ان اگر کمبود یک رنگ دیگر در کنار این دو رنگ حس می شود می توانید از رنگ طوسی یا عاجی استفاده کرد. توصیه می کنیم این رنگ ها را در حالی استفاده کنید که مبلمان گلدار یا طرح دار نباشد و اثاثیه منزل زیاد و شلوغ چیده نشوند. با ورود به چنین اتاقی کلافه و مضطرب خواهید شد.

نقاشی اتاق با رنگ آجری

شاید کمتر شاهد رنگ آجری در نقاشی ساختمان بوده اید اما هرگز به استفاده از ان در نقاشی ساختمان فکر کرده اید؟ با استفاده از رنگ آجری می توانید دیزاینی کلاسیک در فضایی دل نشین داشته باشید. استفاده از این رنگ محیط را دوست داشتنی خواهد کرد که برای تحسین برانگیز بودن اثر می توانید از نور پردازی های لایت نیز استفاده کنید.

اگر مشتاق داشتن خانه های کلاسیک با سبک ایرانی سنتی دارید بهترین پیشنهاد رنگی اتاق نشیمن یا پذیرایی قطعا رنگ اجری خواهد بود.

نقاشی ساختمان با رنگ متفاوت

نقاشی اتاق با رنگ یاسی

می توانید با رنگ یاسی بهترین الگوی نقاشی مدرن ساختمان را داشته باشید. در کنار رنگ یاسی از مادر رنگ بنفش استفاده کنید تا به رنگ هارمونی بهتر ببخشد. همچنین استفاده از پرده های سفید رنگ و مبلمانی به رنگ تیره جذابیت محیط را دو چندان خواهد کرد. حرکت چشم در چنین اتاقی خسته کننده نخواهد بود و حس ارامش در محیط صمیمی را به مخاطب القا خواهد کرد. در سال 2018 این رنگ به عنوان بهترین رنگ سال شناخته شد که مورد استقبال فراوان قرار گرفت.

نقاشی اتاق با رنگ سرمه ای

رنگ سورمه ای از جمله رنگ های لاکچزی نقاشی ساختمان است که ابهت و قدرت خاصی را در محیط حکم فرما می کند. از این رنگ برای نقاشی خانه های لوکس و مدرن، اتاق هایی که ساختار و چیدمان سلطنتی دارد و نمایش جلوه های فاخر از یک محیط اشرافی استفاده می شود.

برای همخوانی این رنگ با کل اتاق می توانید از مبلمانی به رنگ آبی روشن، طلایی، صدفی و دکوری هایی به رنگ بژ، کرم و یا سایر رنگ ها استفاده کنید. دقت داشته باشید محیط را بیش از حد تیره و ناامید کننده نکنید. رنگ های طلایی، نقره ای و سفید جلوه های بی نظیری را به رنگ سورمه ای می بخشد.

شاید به عنوان پیشنهادی متفاوت بتوان استفاده از مبلمان صورتی در اتاق سورمه ای را ارائه داد. رنگ صورتی به هر چه زیبا تر نشان دادن رنگ صورمه ای کمک می کند در عین حال قدرت و تسلط رنگ سورمه ای در فضا حفظ خواهد شد. دقت داشته باشید از کاربرد رنگ صورتی در محیط زیاده روی نکنید زیرا این کار محیط را کسالت آور و غیر قابل تحمل خواهد کرد.

نقاشی اتاق با رنگ سرمه ای

نقاشی اتاق با رنگ آبی تیره

رنگ آبی تیره حسی از آرامش همراه با پشتوانه روحی را به شما می دهد. با اجرای این رنگ در اتاق مورد نظر یک دکوراسیون شیک در عین حال ساده خواهید داشت. شاید اضافه بر آن کمی هم از کاغذ دیواری های ظرح دار استفاده کنید بد نباشد. در یک بخش از اتاق یا قسمتی از آن را با کاغذ دیواری کار کنید و مطابق با آن رنگ آمیزی را انجام دهید. در کاغذ دیواری نشان و رگه هایی از رنگ آبی تیره نیز حضور داشته باشند مچ بودن فضا و هماهنگی های لازم رابه خوبی در محیط القا خواهد کرد.

می بینید که چطور می توان با نقاشی اصولی ساختمان به راحتی خانه خود را مدرن کرد و جلوه های بی بدیلی را به آن بخشید. استفاده از رنگ هایی که زیاد رایج نیست میتوانند تابوهای سنتی را بشکند و سبکی جدید در نقاشی ساختمان ارائه دهد. از متفاوت بودن نترسید. متفاوت بودن به شما سبک و استایلی می بخشد که خاص شما است نه هیچ جای دیگر.

 

جهت دریافت قیمت و سفارش نقاشی ساختمان با تماس بگیرید.

بازدید و مشاوره رایگان

شاهیان

تماس با نقاشی ساختمان الماس